Overblog
Editer l'article Suivre ce blog Administration + Créer mon blog
12 mars 2014 3 12 /03 /mars /2014 08:44

Le soutien institutionnel est très important pour l'Ukraine dans cette période de transition. C'est aujourd'hui que les bases de l'Etat de droit seront jetées.

 

Perspectives Ukrainiennes, faisant partie du Collectif Euromaidan France, salue l'attention que l'Assemblée nationale porte aux transformations en Ukraine et au soutien institutionnel qu'elle est prête à accorder à Verkhovna Rada.

 

La prochaine étape est l'organisation des élections libres, transparents et inclusives. Des missions d'observateurs sont en cours de préparation.

 

 

lettre-claude-Bartolone-Olexandre-tourchinov-1.jpg

ПЕРЕКЛАД

 

Париж, 3 березня 2014 року

 

Пане Спікере,

 

Від імені Національної Асамблеї, я хочу засвідчити глибокий захват хоробрістю та рішучістю українського народу у захисті його політичних прав. Також хочу висловити емоції, які викликають в моїй країні зображення вбитих та поранених під час нещодавніх сутичок.


Французький парламент уважно спостерігає за змінами в Україні, як про це свідчить візит у Київ президента комісії з закордоних справ пані Елізабет Гігу.


Хочу Вас завірити у підтримці Французьким парламентом українського тимчасового уряду в роботі над організацією вільних, прозорих і всеосяжних виборів, за допомогою яких Українці зможуть бути представлені в усій своїй різноманітності та взяти у руки майбутнє своєї країни. Повага до різних поглядів і плюралізм має бути основним завданням, як і збереження суверенітету та теріторіальної цілісності України.


Від сили та засобів, які можуть представляти загрозу єдності української нації прийшов час перейти до політичного діалогу. З цієї позиції я вітаю вашу волю реформувати правову систему з тим, що б Україна змогла отримати всі атрибути Правової держави.


Національна асамблея пропонує свою підтримку Українському парламенту в рамках іституційних змін, які чекають на країну.

 

З глибокою повагою, Пане спікере,

 

Клод Бартолон

Президент Національної Асамблеї

Partager cet article
Repost0

commentaires

Présentation

  • : Le blog de Perspectives Ukrainiennes
  • : Les actualités et l'histoire ukrainiennes
  • Contact

Recherche